جوانان ما باید با دسیسه های دشمن مبارزه کنند *** مقام معظم رهبری


Admin Logo
themebox Logo
تاریخ:دوشنبه 14 بهمن 1392-02:12 ب.ظ

واقعا چند مرده حلاجیم؟؟؟؟؟؟

چند مرده حلاجی؟ یعنی: ببینیم تا بدانیم تاب و توان تو چند است. ایا تا به حال از خود پرسیدیم بعد از فوت عالم ربانی با اون همه در س دین داد و ما هم فقط کنار منبرش نشستیم واز یک گوش شنیدیم و از گوش دیگر رهایش کردیم به اصطلاحی یک گوش در و گوش دیگر دروازه.....برا چه مساجد ما پر از خالی است واقعا تا چه حد باید مدیون باشیم  و.....جهت شادی روح ان مرحوم که هنوز هم در عالم دیگر به فکر هم ولایتیهایش است حداقل به خودمان زحمت صلواتی را بدهیم ویک نگاهی به زندگی پر پیچ وخمش بندازیم شاید مسجد را مکان امن پروردگان را پر کنیم


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:دوشنبه 14 بهمن 1392-01:56 ب.ظ

رحمت پروردگار زمین مزرج را سفید پوش کردو جامه سفید را بر تن پوشاند

با بارش برف در قوچان امید کشاورزان دوباره شکوفا شد
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:یکشنبه 13 بهمن 1392-02:06 ب.ظ

کانون هلال احمر مزرج عضو جوان و داوطلب می پذیرد

قابل توچه ساکنین محترم مزرج می رساند کانون هلال احمر مزرج  جهت تکمیل اعضای خود در دو مقطع (جوانان و بزرگسالان )ثبت نام به عمل می اورد
مکان ثبت نام:برادران روزهای زوج وخواهران روزهای فرد در محل دفتر کانون
مدارک مورد نیاز : کپی شناسنامه و کارت ملی .دو قطعه عکس 3*4
جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09159805166 دبیر کانون تماس حاصل فرمایید


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:یکشنبه 13 بهمن 1392-02:00 ب.ظ

برگزاری اردوی شمخال برای اعضای کانون هلال احمر مزرج در سال 1392


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:یکشنبه 13 بهمن 1392-01:54 ب.ظ

برگزاری اردو برای اعضای دواطلب فعال توسط امور جوانان کانون هلال احمر مزرج در بهار 92

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:یکشنبه 13 بهمن 1392-01:26 ب.ظ

اموزش راپل به اعضای کانون هلال احمر حوزه جوانان وداوطلبان

با تلاش شورای اجرای کانون هلال احمر مزرج تعداد 8نفر از اعضای کانون جوانان وداوطلبان تمرین های خود را جهت رویارویی با مشکلات احتمالی اغاز نمودند.کلیه امزش ها توسط مربی از استان تهران به اعضا اموزش داده می شود
                                                   
 

ادامه مطلب


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1392-06:56 ب.ظ

اربعین بما آموخت راه قدس از کربلا و سوریه می گذرد

اربعین چهلمین واژه درد های بانویست که گویی زخم هایش پایانی ندارد. یک روز شاهد صورت کبود مادر، یک روز در سوخته و میخ و دیوار، یک روز گودال و باران نیزه و سنگ و شمشیر، خیمه های سوخته و گوشواره، سری به نیزه، یک روز خرابه و سه ساله و ... و امروز در سوریه میان یک مشت حرامی. بانویی که به خدای خود گفت این قربانی را از ما قبول کن. و سال ها بعد همان زمان که فریاد راه قدس از کربلا می گذرد قوت قلبی در دل افلاکیان می انداخت، مادرانی زینبی قربانیان خود را برای خدا فدا کردند و کربلا را در فکه، هویزه، دهلاویه، دوکوهه، اروند، شرهانی، شلمچه،‌ طلائیه، چزابه، ارتفاعات بازی دراز، سومار و ... ساختند.

و امروز ردپای پرچمداران سیاه را می توان در اربعین دید. روزی که شیعیان کربلا را فتح  و خود را آماده گذر از سوریه می کنند. و سوریه نزدیکتر پایگاه به قدس است. در دل آن منزل بانویست که صاحب اربعین است. حالا دیدی چقدر کربلا و اربعین و سوریه و قدس به هم نزدیکند؟ پس بیراه نیست که بگویم اربعین بما آموخت راه قدس از کربلا و سوریه می گذرد.
                                         

 و تو ای حسین! این گروه عظیم از عاشقان تو با نیات صادقانه و دلهای شعله ور از شوق زیارت تو و تقرب الی الله بسوی کربلا می آیند تا نفس خود را از گناهان و تعلقات دنیوی پاک کنند. ای سرور آزادگان! به تو قول می دهیم که روزی پیاده به سوی قدس می رویم و آن سرزمین مقدس را از چنگال صهوینیسم های غاصب آزاد خواهیم ساخت و به زودی به شام می آییم تا حرم خواهرت زینب کبری علیها السلام را از حملات مزدوران صهیونیسم و آمریکا که عناصر سلفی و تکفیری و تروریستی و وهابی هستند، و از اسلام هیچ چیز درک نکرده اند، رهایی بخشیم.
(برگرفته شده از معبر فندرسكی)داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1392-02:33 ب.ظ

دلنوشته ای به میمنت ورود به دهه مبارکه فجر

بسم الله الرحمن الرحیم


بنام خدا وبا یاد شهیدانی که با خون خود به ما فرهنگ عشق و ایثارو شهادت آموختند ، عشق وشهادت را پیام آور شدند وتوحید وحرکت را راهنما.بیاد بنیان گزار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره).

                                         

بیاد دارم که در سال 1357 انقلاب اسلامی ایران بدست مردم ورهبری امام خمینی (ره) جان گرفت وآتشی به جان رژیم شاهنشاهی انداخت که هنوز شعله های آن با چشم دل دیده می شود.

بیاد دارم که چیزی به نام ارزش واخلاق ودین در فرهنگ رژیم شاهنشاهی وجود خارجی نداشت ، بیاد دارم مردم در تاریکی حکومت ظلم وستم شاهنشاهی ودر خفقان موجود هیچ صدایی شنیده نمی شد ، بیاد دارم که رهبری این کشور در دست بی کفایت شاهی ستمکار وخونخوار بود که هزران تن از جوانان این این مرز وبوم در سخت ترین شرایط ودر مخوفترین زندانها به خاک وخون کشید. بیاد دارم که این گردانندگان حکومت ایران در آن زمان با ناموس این ملت چه ها که نکردند . شاید تاریخ از نگارش آن شرم دارد.


شاید برای جوانان ما باور این مطالب سخت باشد و آن را بصورت یک داستان یا قصه بیان کنند .


حال به برکت وجود بنیان گذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) وجانشین خلفش آیت الله العظمی امام خامنه ای وخون هزاران شهید در دهه فجر بهمن 57 وخرداد42 وجانفشانی رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس وهزاران جانباز که هنوز درد ورنج این دفاع را با خود همراه دارندوترور ناجوانمردانه دولتمردان  ودانشمندان این نظام مقدس ، رهبری داریم که وجودش یک نعمت الهی است از امنیت وآرامشی برخورداریم که شاید در هیچ کشوری وجود نداشته باشد ، فرهنگ حاکم در جامعه ما فرهنگی ارزشی ، الهی است ، اصلا قابل قیاس با نظام شاهنشاهی عاری از مهر نیست . خدایا به جوانان ما بصیرتی عطا فرما که قدر این همه نعمت را بدانند ، خدایا به مردم ما توانی عطا فرما که به برکت آن قدر این ولایت ورهبری را بدانند . خدایا ما سالهای سختی را پشت سر گذاشته ایم ،هزینه های گزافی در این پرداخته ایم ، به لطف وبزرگواری خودت به بصیرتی عطا فرما که بتوانیم لیاقت پاسداری از خون شهیدانمان را داشته باشیم. خدایا به دولتمردان ما نیز بصیرتی عطا فرما که در دام شیطان گرفتار نشوند.وقدر این مردم شریف وشهید پرور را بیشتر بدانند.


بیایید تلاش کنیم که فراموشمان نشود که از کجا به کجا رسیده ایم. چه چیزهایی نداشته ایم که در حال حاضر آنرا به راحتی در دسترس داریم و...... دوستتان دارم


در هر حکومتی مشکلات وکمبودهایی وجود دارد که من منکر آن نیستم ، ولی داشته های ارزشمند ما بیشمارند که حفظشان نیز از اوجب واجبات است. وتکلیفی است بر گردن تک تک ما از پیر وجوان.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1392-02:27 ب.ظ

قابل توجه ضدانقلاب های محترم، چاره ی مشکل در دستان ماست


اولین پماد ضد سوزش ساخته شده برای مخالفان جمهوری اسلامی.
تذکر: قبل از مصرف حتما روی جلد پماد را با دقت بخوانید.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1392-02:19 ب.ظ

ردای سرخ شهید همت و باکری را نمی توان با مچ بند سبز تعویض کرد

سال ها پیش که جنگ شروع شد، پدر بزرگ (امام خمینی (ره)) فرمان جهاد را صادر کرد. محمد ابراهیم (همت) و حمید (باکری) جان خود را بر کف دست گرفتند و برای مقابله با دشمن به جبهه ها رفتند.

آن موقع انگلیس و آمریکا خشاب های دشمنان ما را پرمی کردند تا گلوله هایشان را به سینه های سپر کرده محمد ابراهیم و حمید بزنند. در همان زمان بود که فرزند ناخلف ملت میر حسین (موسوی) از ترس جانش از سمت خود استعفا داد. پدر بزرگ به او گفت: در زمانی که مردم حزب‌الله برای یاری اسلام، فرزندان خود را به قربانگاه می‌برند چه وقت گله و استعفا است؟

سال ها گذشت و سید علی (خامنه ای) که روزی پا به پای همت ها و باکری ها در جبهه ها به دفاع می پرداخت جای پدر بزرگ را گرفت. همان پدربزرگی که تا وقتی سید علی نمی آمد به احترام او نمی نشست (فیلم نماز ماه رمضان امام خمینی (ره)).

حالا اوضاع فرق می کرد. میرحسین که روزی از ترس جانش و در زمانی که باران گلوله بر سر ملت می بارید از سمت خود استعفا داده بود حالا می گفت: من برای کشور نگرانم!!!

آنقدر به خود مطمئن بود که چند روز قبل حتی چندساعت قبل از باز شدن صندوق ها خودش را رئیس جمهور می دانست. اما وقتی دید ملت یک منفعت طلب و ترسو را نمی خواهند، دست به آشوب زد.

طرفدارانش زدند و کشتند و آتش زدند و غارت کردند و .... در کشور اسلامی که همت و باکری خون سرخشان را بپایش ریخته بودند روز قدس در ماه رمضان بطری های آب در دست گرفتند، روز عاشورایی که همت و باکری از آن درس گرفته بودند حرمت امام حسین (ع) را شکستند و مانند سپاه یزید به کف و هلهله پرداختند و فرزند ناخلف بی خیال از تمام این بی حرمتی ها فقط بیانیه صادر می کرد.

حالا این میر حسین بود که خشاب اسلحه انگلیس و آمریکا را برای هدف گرفتن به آنچیزی که همت و باکری برایش سینه سپر کره بودند پر می کرد.

میر حسین برای اینکه بگوید حق است از خون سرخ محمد ابراهیم (همت) و حمید (باکری) سؤاستفاده کرد. اما نمیدانست محمد ابراهیم گفته بود : پیام من به شما در عصر غیبت این است که مطیع محض ولایت فقیه باشید و حمید هم گفته بود : در هر زمان و هر موقعیت از رهبری انقلاب تبعیت کنید.

محمد ابراهیم و حمید برای مال دنیا و پست مقام به جبهه ها نرفته بودند که امروز بعضی ها طلبکار آن هستند. محمد ابراهیم و حمید اگر گله ای از یک یا چند نفر داشتند آنرا به پای کل جبهه و انقلاب نمی گذاشتند که امروز بعضی ها این کار را می کنند.

حالا ملت بیدار شده بودند و دوباره برای آنچیزی که محمد ابراهیم و حمید خون خود را ریخته بودند انقلاب کردند. حالا فرزند ناخلف هاج و واج مانده بود که خون شهید همت و باکری چه جاذبه ای دارد...

نکته مهم: شب شهادت امام حسن (ع) هست. امامی که به دست همسرش به شهادت رسید...... امیدوارم نکته رو گرفته باشید.


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1392-02:04 ب.ظ

برنامه كار در روستا

نمونه ای از تصاویر كار در روستا در چند ماه اخیر
1-پرورش قارچ دكمه ای
2-تولید كود ورمی كومپوست
3-تولید گیاهان بدون خاك
4-استارت احداث ساختمان هلال احمر
5-احدات كانون فرهنگی به یاد مرحوم سید علی اصغر موسوی...
تصاویر بعد از اماده شدن در وبلاك زمیمه می گردد
لازم به ذكر است تعداد 10كار دیگر پس از برسی به نظرتان میرسانیمداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

تاریخ:شنبه 12 بهمن 1392-02:01 ب.ظ

برگشت به وبلاك

با سلام خدمدت كلیه برادران وخواهران گرامی از این كه چند وقتی در وبلاك حضور نداشتم معذرت خواهی می كنم امید وارم بتوانم اطلاعات را به طور كامل در اختیار شما بگذارم .برادر كوچك شما قربان علی نامور مزرجی


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic